Την Παρασκευή 20-12-2013 το Τμήμα Τροχαίας Καισαριανής με επικεφαλής τον Διοικητή αξιότιμο κ. Χρήστο Παπαφιλίππου Αστυνομικόν Υποδιευθυντήν, προσέφερε σημαντική ποσότητα τροφίμων για τα συσσίτια της Ενορία μας. Τα τρόφιμα συγκεντρώθηκαν με έρανο από τον κ. Διοικητή και τα στελέχη της Τροχαίας Καισαριανής προς ενίσχυση των συσσιτίων της ενορίας, που ως γνωστόν έχουν ιδιαιτέρως αυξημένες ανάγκες κατά τις ημέρες των Αγίων εορτών. Η ευγενική αυτή προσφορά είναι μια πράξη που χαρακτηρίζει ανθρώπους με ευαισθησία, πίστη και αξίες, όπως είναι και ο κ. Παπαφιλίππου με τους εκλεκτούς συνεργάτες του. Τους ευχαριστούμε θερμά και ευχόμαστε ολόψυχα ο Κύριος να τους χαρίζει υγεία, δύναμη και ενίσχυση στο δύσκολο έργο τους.